Oferta

„CHWILA DLA PUPILA” to niewielki hotelik dla psów /max. 5szt./  dużych i małych w którym każdy podopieczny zostanie otoczony troskliwą opieką.

Tutaj psy dostają to co dla nich najważniejsze : ludzką życzliwość, prawie stały kontakt z człowiekiem i innymi psami,  dużo  ruchu

Posiadamy bardzo duży, urozmaicony teren wokół domu, gdzie  mogą się wybiegać, plac z torem agillity, staw w którym chętnie pływają w upalne dni i wiele leśnych dróg do spacerów na smyczy.

W zależności od temperamentu i umiejętności nawiązania kontaktu z naszymi psami, hotelikowi podopieczni przebywają razem z nami w domu , w kojcach domowych lub kojcach zewnętrznych przy budynku.

Każdy pies wyprowadzany jest 3-4 razy dziennie z czego spacer poranny lub wieczorny to najczęściej 1,5-2km trasa zapewniająca cień w czasie upłów lub odkryta przestrzeń , gdy nie trzeba kryć się przed słońcem.

Szczególy pobytu  oraz długość spacerów są ściśle ustalane z właścicielem i na życzenie mogą być dokumentowane.

Nie przyjmuję psów agresywnych oraz suk w czasie cieczki.

Posiadamy SALONIK GROOMERSKI.

Wykonujemy takie zabiegi jak:

–  strzyżenie i trymowanie,   rozczesywanie kołtunów,  kąpiel,   obcinanie pazurów,   czyszczenie uszu;

„CHWILA DLA PUPILA” działa równolegle z małym gospodarstwem agroturystycznym Agro Beatus / dwie sypialnie +kuchnia+ łazienka/ i dlatego jest wyjątkowym miejscem dla podróżujących z psami, uprawiających dogtrekking, chcących spędzić aktywny weekend w górach i wrócić z czyściutkim pupilem do domu.

*CENA  45,00 – 90,00pln uzależniona jest od długości pobytu, terminu/święta, weekendy/, dodatkowych czynności np.podawanie leków, indywidualne długie spacery, itp. Liczony jest każdy dzień pobytu.

Agro Beatus 50,00-60,00pln os/doba

Zapraszamy w Góry Sowie i Wałbrzyskie, a jeśli zaplanowaliście Państwo urlop w bardziej odległych rejonach świata, przywieżcie na wypoczynek do nas swoich czworonożnych przyjaciół.